Brama w Gorce mapa

Brama w Gorce lokalizacja -parking

Bez dwóch zdań najszybciej i najwygodniej dotrzesz do Bramy w Gorce od strony Nowego Targu. Z Zakopanego do edukacyjno-przyrodniczego centrum masz około 28 kilometrów. Czy warto? Oczywiście! Wystarczy, że wybierzesz kierunek Kowaniec, gdzie bez większego problemu na parkingu pod Długą Polaną zostawisz samochód (infrastruktura cały czas się rozwija, niebawem będzie to idealne miejsce dla wszystkich zmotoryzowanych).  Po krótkim spacerze będziesz u celu. 

Brama w Gorce – Mapa

Dojazd do Bramy w Gorce jest też możliwy od strony Waksmundu. Wybór tej trasy to propozycja dla osób podróżujących od strony Pienin. Znajduje się tu parking niestrzeżony. Do Bramy w Gorce prowadzi droga o długości 4 km.

Jak dojadę

Z parkingu w Waksmundzie kursuje:

  • Kolejka turystyczna “Ciuchcia” 
  • Bus ośmioosobowy 

Jeśli nie chcesz stać w kolejce do kasy w kilka minut ogarniesz bilety klikając na stronie internetowej www.bramawgorce.pl w hasło: „KUP BILET”. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko zyskasz na czasie, ale także zaoszczędzisz. Wejściówki on-line są nieco tańsze niż te kupione na miejscu. Teraz wystarczy do czytnika przyłożyć kod dostępu i zaczyna się niezwykła przygoda.

Gate to Gorce price list

Brama w Gorce cennik