Głową w chmurach

Loty balonem

Otuleni przygodą

Bezsprzecznie Nowy Targ jest jednym z najlepszych miejsc na pierwszy i niezapomniany lot balonem.

Podczas pięknej pogody zobaczysz niesamowitą panoramę Tatr i widoki zapierające dech w piersiach.  Bez reszty podczas podniebnej podróży zachwycą Cię najpiękniejsze w Polsce górskie szczyty. 

 

Odlotowy prezent? Bez wątpienia Nowy Targ i lot balonem wpisuje się w ten pomysł! Niezwykła rodzinna wyprawa w tym miejscu jest gwarantowana.

Jeśli chcesz zrobić komuś bliskiemu lub sobie samemu niezapomniany prezent, to ta nowotarska propozycja jest idealnym wyborem.  Nie bez powodu wiele osób z Polski i nie tylko przyjeżdża do miasta, by wzbić się w niebo, żeby z bliska podziwiać majestat gór.

Lot balonem rozpoczyna się i kończy na płycie lotniska Nowotarskiego Aeroklubu, gdzie profesjonalny i doświadczony pilot zabiera pasażerów na podniebną podróż balonem. Nie trzeba mieć doświadczenia lotniczego, by skorzystać z lotu balonem, wystarczą chęci i odwaga. Podczas wyprawy profesjonalny pilot zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort, a także opowie o tym, co widzisz z okna balonu. Z tej atrakcji mogą skorzystać  maksymalnie 3 osoby (pilot + 3 pasażerów).

Marzy Ci się skok ze spadochronem – zobacz