Dla ochłody, relaksu i sportu

Baseny i Termy
Nowy Targ

Wskocz do wody

W słoneczny dzień? Chłodny wieczór? Nie zwlekaj — korzystaj! Nowy Targ to także miejsce, gdzie zrelaksujesz się w wodzie. W samym mieście znajdziesz miejską pływalnię z basenem — sportowy i do nauki pływania. Nieopodal stolicy Podhala odkryjesz nowoczesne aqua parki  z termalną wodą. Uwierz, jest ich naprawdę sporo! 

Jeśli odwiedzając Nowy Targ masz ochotę skorzystać ze świetnej pływalni miejskiej dobrze trafiłeś!  Na placu Evry znajdziesz obiekt, gdzie poprawisz swoją kondycję oraz technikę pływania. Miejska Pływalnia dysponuje sauną, łaźnią parową i grotą solną. Co jeszcze w tym miejscu możne nas pozytywnie zaskoczyć? Aqua aerobik, który łączy ćwiczenia z muzyką i zabawą, sala fitness, gdzie możesz potrenować.

Jeśli szukasz aqua parków w okolicy Nowego Targu, masz kilka ciekawych opcji do wyboru. Możesz wybrać się do: 

Term Szaflary, gdzie odkryjesz kompleks basenów termalnych z wodą o wysokiej mineralizacji, która ma właściwości lecznicze i relaksujące. Możesz tu skorzystać z czterech basenów o różnej temperaturze i głębokości, a także z sauny, groty solnej i jacuzzi.

Gorącego Potoku, który pozytywnie zaskoczy Cię kompleks basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową, która ma właściwości lecznicze i relaksujące. Możesz tu skorzystać z 21 basenów o różnej temperaturze i głębokości, a także z sauny, groty solnej i jacuzzi.

Term Bania, czyli nowoczesnego aquaparku w Białce Tatrzańskiej. Możesz tu bawić się na 14 basenach i zjeżdżalniach, a także odpoczywać w strefie wellness z saunami, jacuzzi i gabinetami masażu.

Term Bukovina, jeśli szukasz największego aquaparku termalnego w Polsce, znajdziesz go w Bukowinie Tatrzańskiej. Możesz tu korzystać z 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, 12 saun i 4 zjeżdżalni.

Term Gorce, gdzie znajduje się wiele atrakcji dla całej rodziny.  Czeka na Ciebie basen rekreacyjny z falami, rwąca rzeka i zjeżdżalnie, a także basen sportowy, brodzik dla dzieci i strefa wellness z saunami suchą i parową, jacuzzi i gabinetami masażu.

Aquaparku Zakopane, który jest stworzony dla rodzin. Możesz tu pływać na basenie sportowym lub rekreacyjnym, bawić się na zjeżdżalniach lub brodziku dla dzieci, a także relaksować się w saunach lub jacuzzi. Aquapark Zakopane to też grota solna i piwna oraz gabinety masażu. 

Po relaksie w ciepłej wodzie zaplanuj kolejny aktywny dzień. Może wyprawa rowerami?