Quaduj w Nowym Targu!

Tor quadowy

Pasja łączy

Pierwszy raz na quadzie? Ekstra! Quady są super, a tor quadowy w Nowym Targu to jedyne takie miejsce w Polsce, które łączy naukę ze świetną przygodą. 

Przejażdżka po torze quadowym to niezapomniane wrażenie dla każdego. Lubisz prędkość, wyzwania i kontakt z naturą?  W Nowym Targu na quadzie poczujesz się jak prawdziwy odkrywca, który pokonuje każdą przeszkodę i podziwia piękno górskiego krajobrazu. 

Nie zwlekaj i zarezerwuj swój quad już dziś!

Możesz wybrać trasę dostosowaną do swojego poziomu i nastroju, od łatwej i przyjemnej, po trudną i ekstremalną. Możesz też zaprosić znajomych lub rodzinę i wspólnie bawić się na quadach, rywalizując lub współpracując. Przejażdżka po torze quadowym to gwarancja niezwykłej przygody, która dostarczy Ci mnóstwo emocji i wrażeń.

Tor quadowy w Nowym Targu to nie tylko jazda po błocie i piasku, ale także po malowniczych terenach górskich, które zachwycą Cię swoim urokiem i widokami. Jeśli jesteś na Podhalu, koniecznie zarezerwuj sobie czas by skorzystać z tej  motoryzacyjnej atrakcji. 

Prywatny teren o powierzchni 3,5 hektara  zapewni Ci doskonałe warunki do jazdy. To miejsce, które doskonale sprawdza się  do organizacji imprez rodzinnych, integracyjnych, wieczorów kawalerskich czy eventów.

Nie ważne, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, czy lubisz łatwe, czy trudne trasy, czy jeździsz dla przyjemności, czy dla rywalizacji — na torze quadowym w Nowym Targu znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie! Quaduj w Nowym Targu z przyjaciółmi czy rodziną!