Brama w Gorce dla młodzieży

Poznać = zrozumieć

Bramą w Gorce zachwyci się również młodzież szkolna, która szuka odpowiedzi na przyrodnicze pytania i ma ochotę lepiej poznać ten najpiękniejszy region w Polsce. 

Ile lat żyje niedźwiedź? Jakim słowem określa się urodzenie jagnięcia? Jak nazywają się blaszane dzwonki wiszące na szyi owcy? Czy człowiek może zostać owcą? Pytania się mnożą a Ty nie wiesz, co powiedzieć. Młodzież i grupy szkolne także będą zachwycone tym miejscem. Jeśli chcesz by uczestnicy wycieczki, kolonii czy zielonej szkoły wróciły do domu z głowami wypełnionymi wiedzą i niezapomnianymi wspomnieniami skorzystaj z opcji zwiedzania Bramy w Gorce z przewodnikiem. 

Młodość = ciekawość

Do przejścia jest łatwo dostępna i bezpieczna nawet dla osób z problemami ruchowymi  ścieżka spacerowa o rekordowej długości – 1300 m! To jedyne takie miejsce w Polsce!

Na osoby lubiące wyzwania i adrenalinę w wielu miejscach trasy dodatkowo czeka rozwieszona nad ziemią siatka czy specjalny drewniany bądź szklany pomost.  

Jeśli nie chcesz stać w kolejce do kasy w kilka minut ogarniesz bilety klikając na stronie internetowej w hasło: „KUP BILET”. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko zyskasz na czasie, ale także zaoszczędzisz. Wejściówki on-line są nieco tańsze niż te kupione na miejscu. 

Brama w Gorce cennik