Długa Polana — ośrodek sportów zimowych

Zimowe szaleństwo

Długa Polana aktywnie i przyjemnie

Szukasz miejsca w Nowym Targu, gdzie są doskonałe warunki do jazdy na nartach, snowboardzie, snowtubingu i innych zimowych aktywności? Długa Polana to kameralny ośrodek sportów zimowych położony u stóp Gorców w  stolicy Podhala, który kochają amatorzy zimowych sportów. To jedyne takie miejsce w Nowym Targu, gdzie piękne widoki podczas szusowania są gwarantowane! 

Dzięki wyjątkowemu mikroklimatowi na Długiej Polanie warunki zimowe są tu świetne a trasy doskonale utrzymane.  Co zostaniesz na miejscu? Dwa wyciągi orczykowe — główny o długości 450 metrów i mały 90-metrowy  łagodne trasy dla początkujących i średnio zaawansowanych. 

To świetny ośrodek jeśli chcesz podszkolić swoje umiejętności. Na miejscu możesz skorzystać z profesjonalnej szkoły narciarskiej, która oferuje lekcje indywidualne oraz grupowe!

Szukasz innej formy zabawy na śniegu? Na Polanie Sosny możesz spróbować snowtubingu, czyli zjeżdżania na dmuchanych oponach po specjalnej trasie.

Bez wątpienia Długa Polana to także doskonała baza wypadowa na Turbacz dla miłośników narciarstwa biegowego i skitouringu. To doskonałe miejsce startu dla wycieczek na rakietach śnieżnych lub pieszych.

Czym jeszcze zachwyci Cię Długa Polana? To idealny ośrodek łączący warunki dobrego ośrodka sportów zimowych z możliwością podziwiania uroku Gorców!

Jak dojechać na Długą PolanęDługa Polana jest łatwo dostępna zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Jeśli jedziesz samochodem, możesz skorzystać z drogi krajowej nr 47, która łączy Kraków z Zakopanem, i skręcić w Nowym Targu w kierunku Rabki-Zdroju.