Magiczne kuligi - Brama w Gorce

Najlepsza zimowa atrakcja

Jeśli szukasz niezapomnianego sposobu na spędzenie sylwestra w Zakopanem lub innego zimowego dnia, koniecznie wybierz się na wyjątkowy kulig.

Kuligi dla grup organizowany  jest przez firmę KULIGI.pl rozpoczyna się i kończy na parkingu przy Bramie w Gorce. To niezapomniana przygoda, która składa się z dwóch części: przejażdżki saniami i wieczoru regionalnego. Przejażdżka  Nowy Targ — Waksmund po najpiękniejszej dolinie otoczonej szczytami gór robi wrażenie.  Sanki oświetlone pochodniami dodają uroku i romantyzmu przejażdżce.  Wieczór regionalny odbywa się przy ognisku obok góralskiego szałasu, gdzie czeka na przyjezdnych góralski poczęstunek. 

Zbójnickie wieczory

Dodatkowo cały wieczór okraszony jest góralską muzyką na żywo najlepszej kapeli na Podhalu. Podczas zabawy można spróbować swoich sił w tańcu góralskim lub posłuchać opowieści zbójnickich.

Rezerwacja kuligu

Kuligi są dostępne codziennie od 15 grudnia do 15 marca, o godzinach 15:00 i 18:00. Rezerwację dla grup można dokonać online na stronie www.kuligi.pl lub telefonicznie pod numerem 501 590 590. 

Rezerwacja online to także gwarancja miejsc i najniższej ceny.

Kuligi – Brama w Gorce 

ATRAKCJE
DLA AKTYWNYCH

POMYSŁY NA
RODZINNĄ WYCIECZKĘ

TOP10
NAJLEPSZYCH ATRAKCJI GORC

POZNAJ
REGION I KULTURĘ

© 2023 BRAMA W GORC