Przeżyj przygodę, której nie zapomnisz do końca życia !

Skoki spadochronowe

Zrób to czego się boisz

Skok spadochronem to niepowtarzalna okazja do przeżycia przygody, która na zawsze pozostanie w pamięci! To 4000 metrów nad ziemią, 200 kilometrów na godzinę i prawie minuta swobodnego spadania w najpiękniejszym miejscu w Polsce! Zanim skoczysz, samolot wzniesie się na wysokość 4000 metrów, skąd będziesz mógł podziwiać niesamowite widoki na Tatry i Nowy Targ. 

skoki spadochronowe Nowy Targ

Chcesz przeżyć coś, co zmieni Twoje życie Nowy Targ to idealne miejsce, by zrobić to, czego się boisz! Jeśli szukasz idealnego prezentu dla kogoś, lubiącego wyzwania znajdziesz go na Podhalu.

W Nowym Targu zrealizujesz marzenie o skoku spadochronowym w tandemie!  To, co zobaczysz i poczujesz zdecydowanie na zawsze z Tobą zostanie.

Jeśli lubisz adrenalinę i kolekcjonujesz niezapomniane  doznania skok spadochronowy to coś, co warto zrobić.  Bez obaw, nowotarscy instruktorzy profesjonalnie przygotują Cię do  tej niezwykłej przygody. 

Skok spadochronowy w tandemie to bezsprzecznie idealny prezent na każdą okazję: święta, urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie i panieńskie. 

ATRAKCJE
DLA AKTYWNYCH

POMYSŁY NA
RODZINNĄ WYCIECZKĘ

TOP10
NAJLEPSZYCH ATRAKCJI GORC

POZNAJ
REGION I KULTURĘ

© 2023 BRAMA W GORC