Zobacz Gorce z lotu ptaka

Podaruj sobie i bliskim niebo ...

Loty widokowe

Marzysz o tym, by zobaczyć Tatry i Podhale z lotu ptaka? W Nowym Targu skorzystasz z niezapomnianego lotu widokowego samolotem lub szybowcem. Wystartujesz z najwyżej położonego lotniska w Polsce. Brzmi ciekawie? 

To, co zobaczysz z góry podczas lotu będziesz wspominać latami i przy wielu okazjach. Niesamowita przygoda? Piękny prezent dla siebie lub kogoś, kogo kochasz — stolica Podhala zaprasza!

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w samolocie, który unosząc się w powietrzu  na wysokość 4000 metrów, ukazuje przed Tobą niepowtarzalne widoki — Tatry, szczyt Turbacza, Przełom Białego i Czarnego Dunajca. Przepiękne krajobrazy Kotliny Nowotarskiej, Gorców, Pienin, Jeziora Czorsztyńskiego, Zakopanego i wiele innych atrakcji, które z góry naprawdę robią wrażenie. 

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia lotniczego, wystarczy chęć i odwaga. W Nowym Targu na lotnisku znajdziesz doświadczonego pilota, który zadba o bezpieczeństwo i komfort. Możesz wybrać lot samolotem, szybowcem lub balonem, w zależności od swoich preferencji i budżetu. 

Lot widokowy samolotem w Nowym Targu to zdecydowanie idealny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny, rocznicę, święta lub inną okazję podaruj sobie, lub swoim bliskim niebo

Loty widokowe Nowy Targ. Fot.: Wojciech Watycha